' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

Photos from Warsaw! :)


Aż dziwię się, że nie przywiozłam ze sobą setek zdjęć ogromnych wieżowców, ruchliwych ulic, budynków przepełnionych bilbordami i tak dalej. Na fotografiach mam za to mnóstwo muzealnych eksponatów, zwierząt, budynków o znaczeniu historycznym. Przedstawiam Wam te wybrane przeze mnie, jak dla mnie dość ciekawe a tym samym moje ulubione.

Rybki i te wszystkie stworzenia wodne są zawsze jednymi z moich ulubionych punktów wycieczki do zoo. Lubię te kolorowe, szybkie istotki. Nie lubię za to robić im zdjęć a raczej nie potrafię tego. Ich szybkość jest po prostu... wykańczająca. I to w chwili, gdy akurat chce się im zrobić zdjęcie. Już nawet osioł wykazał się większymi zdolnościami i można powiedzieć, że pozował do zdjęć :)
Na koniec kilka naszych wspólnych zdjęć, o które było dosyć trudno. Byliśmy sami, więc pozostało nam uprzejmie prosić przechodniów o ewentualne zdjęcie. 


photos by Damian N. & me

Już niedługo post z zestawem z ostatniego dnia wakacji a po nim kolejny, tym razem ze strojem na rozpoczęcie roku szkolnego. Pozdrawiam! :)

5 komentarzy:

 1. Osioł prawie jak ze Shreka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten osiołek! ;)) Słodki! W ogole bardzo fajne zdjecia. Pozdrawiam i zapraszam na nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia! Osiołek jest mega:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I dobrze, że to nie wieżowce, a coś znaczniej interesującego:)

  Pozdrawiam gorąco
  Cleo-inspire

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)