' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

ROCKOWY LUZAK

Od powstania tych zdjęć do dzisiaj zmieniło się bardzo wiele. Po pierwsze, za oknem widzę mnóstwo białego puchu, który pokrył wszystko, włącznie z moim samochodem, przez co jutro będę zmuszona wyjść o pół godziny wcześniej niż zwykle, żeby dojechać na czas. Na tych zdjęciach nie ma śniegu. Po drugie, obecnie nie mam chwili wolnego czasu. Natomiast dziewczynie ze zdjęć wydaje się, że wyrobi się ze wszystkim w jeden dzień, co okaże się nierealistycznym i nad wyraz optymistycznym założeniem, ale ona jeszcze tego nie wie. Od dzisiaj noszę typowo zimową kurtę, moją starą granatową parkę, która dzięki zabiegom babci jest teraz dwukrotnie grubsza i czterokrotnie cieplejsza od wersji pierwotnej. Na zdjęciach mam na sobie koszulę, skórzaną kurtkę i szalik. 


PHOTOS BY OLA A.
jacket/only, jeans/bershka, scarf/h&m, shirt/no name

5 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)