' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

KONKURS! Do wygrania bransoletka House w czaszki!Witam!

Oto pierwszy konkurs na moim blogu i miejmy nadzieję, że nie ostatni :)
Do wygrania nowa bransoletka w czaszki marki House. Sądzę, że jest świetna a motyw czaszek jest ostatnio modny, więc przyda się każdemu.
Nie owijają w bawełnę, oto zasady:

Aby wziąć udział w konkursie
1. Dodaj mojego bloga do obserowanych (po prawej stronie --->).
2. Polub Vanilla Madness na Facebooku.
3. W komentarzu pod tym postem napisz swoje imię i adres e-mail (potrzebne do kontaktu ze zwycięzcą).
4. Odpowiedz w komentarzu na pytanie: Jak sądzisz, czemu motyw czaszek jest taki popularny? 
5. Wygrywa najciekawsza odpowiedź osoby, która spełniła wszystkie wymienione punkty :)
6. Konkurs zostanie rozstrzygnięty jeśli weźmie w nim udział minimum 30 osób.
7. Konkurs trwa do końca dnia 26 marca 2013.
POWODZENIA! :)


źródło zdjęć: house.pl

8 komentarzy:

 1. Sonia, Sonia94211@gmail.com
  Luksusowa marka Alexander McQueen, znana jest z wykorzystywania w swych kopertówkach motywów czaszki. Przez lata stworzyła wiele projektów korzystających z takich elementów. Uważam, że czaszki na ubraniach jak i również w dodatkach są nadal popularne, ponieważ są ponadczasowe i zainspirowane twórczością wybitnego projektanta Alexandra McQueena

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia innym ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. hiciarskie czaszki ;) życzę powodzenia :)

  www.okomody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. askaaaaaaaa@gmail.com, Aska
  czaszki budzą skrajnie różne emocje,dla niektórych uśmiech dla innych grozę, budzą kontrowersje dlatego często są wykorzystywane w motywach ubraniowych i dodatkach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Olga
  hip-ola@wp.pl

  Myślę że motyw czaszki jest taki popularny ponieważ jest dość kontrowersyjny! Do tej pory kojarzył nam się z reguły źle z czymś fuj,ble i niedobrym. Jednak od niedawna jest motywem którego każdy pożąda! Czy to bransoletka, t-shirt czy torebka! A myślę że ten motyw stał się fenomenem ponieważ każdy lubi czasem być zadziorny, zawadiacki lub zwyczajnie po prostu zauważony! Jeśli w twoim looku towarzyszyć ci czaszka możesz być pewna że będziesz wzbudzała emocje! Czy pozytywne czy negatywne na to nie masz wpływu- ale na pewno jakieś emocje wzbudzisz, a w dzisiejszych czasach chodzi właśnie o to żeby wybić się z tłumu :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. B. Surma
  pierrot112@gmail.com

  Wszystko to prawda co napisały moje poprzedniczki, a ja od siebie jeszcze dodam, że temat "czaszek w modzie" jest jeszcze głębszy niż nam się wydaje;) Czaszka jest bardzo ważnym kulturowym atrybutem od baaardzo dawna... Wystarczy przypomnieć sobie słynnego szekspirowskiego bohatera trzymającego w dłoni ludzką czaszkę i pytającego "być albo nie być...?" Jak widać jest to symbol przemijania, ale nie tylko. W kulturach ludów dzikich czaszka także jest jednym z ważniejszych symboli, często posługują się nią ( i jej mocą!) miejscowi szamani, wierząc na przykład, że czaszka jako część ludzkiej głowy, jest siedliskiem mocy duchowej i mądrości. Dlatego tak sobie myślę, że jej motyw ciągle, co jakiś czas, będzie się pojawiał w dziedzinach takich jak np. moda, w szczególności jeśli wielcy kreatorzy będą podążali w swoich inspiracjach w kierunku tej ciemniejszej strony ludzkiej natury;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)