' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

Romantyczne, świąteczne zdjęcia

Są to moje pierwsze zdjęcia robione nocą. Chciałam Wam pokazać jak obecnie wygląda rondo mojego miasta. Jest mnóstwo światełek, a tuż po zdjęciach została postawiona olbrzymia, świecąca bombka, do której można wejść. W zdjęciach, gościnnie wziął udział Damian, bo przecież święta to czas miłości, który spędzamy z bliskimi. Tak oto powstały romantyczne, świąteczne zdjęcia. Nie są one najlepszej jakości, ale podziwiam Olę, że potrafiła sfotografować coś więcej niż czarną postać na tle światła. Na długo pozostanie mi do nich sentyment, bo są inne od wszystkich zrobionych do tej pory. Poza tym nie miałam jeszcze świątecznych zdjęć z Damianem, więc chętnie je sobie wywołam do albumu. A Wy lubicie takie zdjęcia? I jak wyglądają Wasze miasta w czasie świąt?


ZDJĘCIA OLA A. 

13 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)