' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

Złoto i czerwień na przedzimie

Trochę mnie tutaj nie było. Przez ostatni tydzień miałam w szkole próbne matury i mimo, że nie przedłużało to trwania moich lekcji, to w jakiś sposób wpłynęło na mój czas wolny i jego organizację. Kiedy już miałam pisać nowego posta, orientowałam się, że jest już na tyle późno, że nikt nie zdoła go przeczytać i postanawiałam czekać do następnego dnia. Niestety kolejny dzień przebiegał w podobny sposób, aż dzisiaj powiedziałam sobie 'dosyć' i dodaję posta o przyzwoitej porze. A w nim zdjęcia sprzed dwóch tygodni, kiedy można było powiedzieć 'piękna jesień'. Teraz na jesień jest już za zimno, ale na zimę za ciepło. Spadł już śnieg, ale nie poleżał długo. Mamy więc do czynienia z typowym przedzimiem. Dzisiaj, żeby wyjść tak z domu, musiałabym założyć jeszcze jakąś czapkę.


PHOTOS BY OLA A.

11 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)