' rel='stylesheet' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/> ' type='text/css'> ' rel='stylesheet' type='text/css'/>

Ubrania łatwe i ubrania trudne

Niektóre ubrania są łatwe. Nosimy je o wiele częściej od innych. Pasują do siebie nawzajem. Potrafią stworzyć wiele zestawów. Nie trzeba stać przed szafą kilka minut, żeby wiedzieć co na siebie włożyć. Te niektóre ubrania wybieramy od razu. Nie jest zresztą to trudne, bo leżą na samym wierzchu. Przed chwilą właśnie zdjęliśmy je z suszarki na pranie. Przecież cały czas krążą między szafką a pralką.
Są też te inne niektóre ubrania. Zakładamy je znacznie rzadziej. Pasują tylko do kilku konkretnych rzeczy. Może są na specjalną okazję. Leżą głęboko w szafie i czekają aż pewnego dnia, gdy przed nią staniemy, nie weźmiemy znów tych samych dżinsów. Postoimy chwilę dłużej i stwierdzimy, że te normalne niektóre ubrania są już beznadziejne, nudne, zniszczone i pojawi się chęć czegoś innego. Czasem, raz na jakiś czas wybieramy wtedy ubrania trudne. 


PHOTOS BY OLA A.

4 komentarze:

 1. Ja staram się nosić wszystko po kolei jak leci i nie ma tygodnia, żebym ubrała dwa razy tę samą rzecz :)
  Świetne spodnie !
  F.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne połączenie spodni z bluzką - niesamowity efekt

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i ciekawe połączenie spodni z bluzką
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. spodnie <3

  http://pannaem-pannaem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie opinie ♥ Wasze komentarze są dla mnie bardzo ważne. WSZYSCY mogą dodawać komentarze :) Jeśli podoba Ci się mój blog, dodaj go do OBSERWOWANYCH lub polub na Facebooku. Wtedy nie przegapisz żadnego posta :)